Přivítání nové paní učitelky

24.03.2019 14:17

Vážení rodiče, milé děti,

ráda bych se s Vámi prostřednictvím webu ke dni 28.3.2019 rozloučila, z důvodu odchodu na mateřskou dovolenou. Zároveň bych také ráda přivítala novou paní učitelku Kláru Kroupovou, která nyní povede třídu s Katkou a Danielou. Dosud jste ji mohli potkávat ve zvonkách, a nějaký čas strávila už i s námi ve třídě. Děti si ji moc oblíbily!
Myslím, že naše třída je jedna velká skvělá parta, ve které si každý našel své místo i přátele a také proto se mi po nich bude moc stýskat. Když to bude jen trošku možné, přijdeme se v červnu s miminkem ukázat. Všem rodičům děkuji za ochotu při spolupráci a trpělivost :-) Předškolákům přeji úspěšný vstup, ať už do nulťáku či do první třídy a mladším dětem v příštím školním roce další super kolektiv a dostatek nových vědomostí. :-)

Srdečně se loučí,

Nikola